Głośnik strefowy ze wbudowanym wzmacniaczem to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika nowoczesnych technologii. Opinie na temat Sonos Move mówią same za siebie. Jeśli szukasz niezawodnego głośnika, ten produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nic więc dziwnego, że urządzenia tej marki cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Dlaczego warto je wybrać? Czym cechuje się Sonos Move?

Sonos Move – recenzja

Test Sonos Move daje pewność co do tego, ze urządzenie działa sprawnie i niezawodnie. Jednak przed zakupem warto poznać kilka cech sprzętu. Głośnik strefowy przydaje się w wielu miejscach, a dzięki niemu możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem w każdych warunkach. Nawet upadki i zmienna pogoda nie są przeszkodą dla Sonos Move. Jak sterować urządzeniem? Warto zauważyć, że kontrolowanie odtwarzania odbywa się za pomocą głosu, aplikacji Sonos i Apple AirPlay2 w domu. Jeżeli sieć Wi-Fi jest niedostępna, możesz przesyłać treści strumieniowo, za pomocą Bluetooth. Zaskoczenie stanowi niezwykle głęboki bas. Nie bez znaczenia jest też szerokie spektrum dźwięku przestrzennego i funkcja Trueplay. Działa ona na tej zasadzie, że idealnie dostraja brzmienie głośników do miejsca, w którym aktualnie przebywasz, jak i do rodzaju odtwarzanej muzyki.

Sonos Move – opinie

Z pewnością każdego użytkownika interesują opinie na temat Sonos Move. Są one jednoznacznie pozytywne, co zachęca do dokonania zakupu. Połączenie nowoczesnych technologii z atrakcyjną ceną w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Jakie możliwości daje Sonos Move? Po połączeniu z siecią Wi-Fi, dzięki obsłudze Amazon Alexy możesz z łatwością sprawdzać wiadomości, ustawiać alarmy, słuchać muzyki, szukać odpowiedzi na pytania i nie tylko. Głośniki Move sprawnie podłączysz w domu, przesyłając muzykę strumieniowo przez Wi-Fi. Poza miejscem zamieszkania najlepszym rozwiązaniem jest przełączenie się na Bluetooth.

System składa się z dwóch cyfrowych wzmacniaczy impulsowych, które mają za zadanie działać przez cały czas. Są one dostrojone do dedykowanych sterowników głośnikowych i całej architektury akustycznej. Kolejny atut to fakt, że Sonos Move powiadomi Cię o tym, że zarejestrował polecenie głosowe i pracuje nad odpowiedzią. Nie można również zapomnieć o układzie mikrofonów dalekosiężnych – głośnik za ich pomocą wykorzystuje inteligentne rejestrowanie głosu i usuwanie szumów.

Z obudową zintegrowany jest głośnik średnio-niskotonowy. Jego działania polegają na zadbaniu o głębię i bogactwo basów, ale także wierne odtworzenie podkładu muzycznego na średnich częstotliwościach oraz wokalu. Dzięki skierowanemu w dół głośnikowi wysokotonowemu możesz liczyć na czyste i szczegółowe częstotliwości wysokie. Równomierne rozproszenie dźwięków doceni każdy odbiorca. Niezwykle szeroka przestrzeń dźwiękowa daje pełen komfort słuchania dowolnych ścieżek.

Sonos Move, test – podsumowanie

Recenzja Sonos Move daje informacje o tym, dlaczego warto postawić na to urządzenie. Nowoczesny gadżet spełni oczekiwania odbiorcy w każdej sytuacji. Istotne jest to, że zakupu możdokonamy bez wychodzenia z domu. W internetowym sklepie znajdziemy solidne głośniki strefowe ze wzmacniaczem.