Moja firma zajmuje się produkcją rur izolacyjnych, uszczelek oraz listew. Od samego początku działalności przedsiębiorstwa wykorzystywaliśmy granulat PVC. Podejmowaliśmy współprace biznesowe z wieloma firmami, które oferowały polichlorek winylu w korzystnej cenie. Wielokrotnie zawodziliśmy się na nierzetelnych producentach, ponieważ jakość tworzywa nie spełniała naszych oczekiwań. Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się na zakup granulatu z firmy Ergis. Pozytywne opinie wśród konsumentów oraz bogata oferta przekonały nas do wyboru tego przedsiębiorstwa.

Pierwsze wrażenia o grupie Ergis

Ergis.eu wyróżnia się jasno określonym podejściem do kwestii biznesowych. Firma dba o najwyższą jakość tworzyw, przy jednoczesnym wykorzystywaniu zoptymalizowanych, bezpiecznych dla środowiska urządzeń. Prowadzenie idei zrównoważonego rozwoju to aspekt, który ostatecznie przekonał naszą firmę do podjęcia współpracy. Podział granulatu PVC na cztery, różne kategorie pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania – w zależności od specyfiki produkcji. Ponadto cała usługa sprzedażowa została wykonana sprawnie, szybko i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

Jakość produktów z wykorzystaniem granulatu PVC marki Ergis

Decydując się na współpracę z daną firmą, zawsze oczekiwaliśmy wysokiej jakości granulatu. Zależało nam na tym, aby tworzone przez nas uszczelki, rury, czy listwy były odporne na szereg czynników zewnętrznych, tj. wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy niskie temperatury. Granulat PVC od Ergis spełnia wszystkie te wymagania. Proces produkcyjny przebiega bezproblemowy zarówno w przypadku plastyfikatów technicznych twardych, jak i miękkich. Twarde granulaty doskonale sprawdzają się przy wytwarzaniu rur oraz listew metodą wytłaczania. Myślę, że warto zaznaczyć, iż nasze produkty mają niestandardowe kształty. Mimo to granulaty radzą sobie świetnie. Plastyfikaty miękkie wykorzystujemy natomiast głównie do tworzenia uszczelek statycznych. Mimo niższej gęstości i twardości, oczekiwaliśmy dużej wytrzymałości mechanicznej i odporności na niesprzyjające warunki atmosferyczne (np. promienie UV, wilgoć, niskie temperatury). Granulaty od Ergis sprawdziły się również pod tym kątem.

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym

Ergis pokazuje, że istnieje wiele możliwości na tworzenie materiałów PVC z uwzględnieniem polityki ekologicznej. Osobiście cieszę się z powodu wzrastającej świadomości społeczeństwa w zakresie działań zgodnych z ochroną środowiska naturalnego. Elementy, które znacząco wyróżniają Ergis, to: dobra komunikacja z klientem, doskonały stosunek ceny do jakości, szeroka oferta plastyfikatów, dbałość o implementację rozwiązań zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju. Jeśli ktoś szuka sprawdzonej firmy, która tworzy wysokiej jakości granulat PVC, to polecam zainteresować się ich ofertą. Wewnętrzne testy, przeprowadzone przez moją firmę w trakcie procesów produkcyjnych, potwierdzają wysoką jakość tworzywa. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Ergis.