Płytki lastryko to prawdziwy hit ostatnich sezonów – bardzo często spotkamy je w nowoczesnych kuchniach czy łazienkach, a ponadto sprawdzają się na schodach oraz tarasach. W sklepie internetowym efekciarnia.pl otrzymamy płytki gresowe doskonale imitujące wyjątkowy wygląd lastryko w wielu odsłonach – tym samym zyskujemy nie tylko ciekawą i wyróżniającą się estetykę wyrobu, ale również jego doskonałe właściwości użytkowe.

Gresowe płytki lastryko – efekciarnia.pl oferuje nam naprawdę szeroki wybór

Ogromnym atutem sklepu efekciarnia.pl jest niesamowicie szeroki wybór oferowany przez sklep – zarówno w kontekście samych płytek lastryko, jak i innych produktów, które pomogą nam stworzyć wnętrze naszych marzeń. Co więcej, oferta sklepu prezentuje się naprawdę imponująco pod względem jakości. W przypadku płytek lastryko mamy do czynienia z gresem, który wiernie imituje ten materiał, a jednocześnie pozwala na szerokie zastosowanie wyrobów.

W asortymencie znajdziemy płytki kwadratowe, prostokątne, a nawet sześciokątne o różnych rozmiarach. Nie brakuje wyrobów o wyglądzie klasycznego lastryko, jak i tych, które prezentują ciekawe, artystyczne wariacje na jego temat. Co więcej, mnogość kolorów sprawia, że bez problemu wybierzemy taką płytkę lastryko, która idealnie wpisze się w założenia naszego projektu.

Czym wyróżniają się płytki lastryko z Efekciarni?

Co ważne, każda płytka lastryko oferowana w Efekciarni powstała z gresu – oznacza to, że oferuje swoim użytkownikom mnóstwo korzystnych cech. Przede wszystkim są one bardzo twarde, co przekłada się na ich wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Przy tym wykazują się niską podatnością na zabrudzenia, a nawet jeśli do nich dojdzie, są niezwykle łatwe do czyszczenia.

Co więcej, płytki lastryko z gresu są bardzo odporne na wilgoć oraz wodę ze względu na niską nasiąkliwość. Z tego względu możemy je zastosować w dowolnym pomieszczeniu, nie martwiąc się o ich żywotność. Płytka lastryko z Efekciarni to gwarancja rewelacyjnej, ponadczasowej estetyki i wieloletniej żywotności. Wiele płytek lastryko ma uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu można je zamontować zarówno na podłodze, jak i na ścianie, a część z nich nadaje się do położenia nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz.

Gresowa płytka lastryko – produkt w pełni warty swojej ceny

Wiele gresowych płytek lastryko z Efekciarni to produkty pierwszego gatunku, a więc nie posiadają defektów i prezentują się nieskazitelnie. Mimo to, dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie. Na stronach produktów możemy zapoznać się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi, które uwydatniają wyjątkowość oferty sklepu efekciarnia.pl.

Zamawiając wybraną płytkę lastryko możemy liczyć również na odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę, która szybko dotrze w nasze ręce. Co ważne, sklep daje nam możliwość zaopatrzenia się w akcesoria niezbędne do montażu, takie jak zaprawa do fugowania. Bez względu na rodzaj produktu efekciarnia stawia na wysoką jakość, co świetnie widać na przykładzie płytek lastryko.