Stosunkowo nowym trendem w pielęgnacji ciała, który przynosi skórze wiele korzyści, jest szczotkowanie. Wykonywane z pomocą odpowiedniego akcesorium nie tylko złuszcza naskórek, ale również redukuje cellulit i rozstępy, ujędrnia skórę oraz pobudza krążenie krwi. Jednocześnie stanowi formę masażu, który doskonale relaksuje mięśnie. Do tego niesamowitego, wszechstronnie działającego zabiegu potrzebujemy jedynie specjalnej szczotki do masażu na sucho.

Szczotka do masażu na sucho od BeBio

BeBio, czyli oficjalny sklep i marka Ewy Chodakowskiej, jest znane z wysokiej jakości produktów i kosmetyków pielęgnacyjnych, które tworzone są z materiałów bądź składników pochodzenia naturalnego. Nie inaczej jest w przypadku szczotki do masażu na sucho, a właściwie zestawu dwóch szczotek – przeznaczonych do masażu dekoltu oraz całego ciała.

 

Pierwsza z nich wykonana jest z drewna bukowego oraz naturalnego włosia końskiego, dzięki czemu doskonale sprawdza się w pielęgnacji delikatnej skóry dekoltu. Co ważne, marka zapewnia, że włosie przeznaczone do stworzenia szczotki do masażu na sucho zostało pozyskane od żywych zwierząt, bez wpływu na ich zdrowie. Szczotka do masażu ciała natomiast została wykonana z włosia z agawy, czyli naturalnego włókna roślinnego.

Co warto wiedzieć o szczotce do masażu ciała od BeBio?

Szczotka do masażu ciała od BeBio to produkt stworzony z dbałością o detale, a także o dobór odpowiednich materiałów. Oba akcesoria otrzymamy w lnianym woreczku, który ułatwia ich przechowywanie w bezpieczny i higieniczny sposób. Szczotki dobrze leżą w dłoni, dzięki czemu wykonywanie masażu jest bardzo komfortowe, a w zależności od siły nacisku może być on mniej lub bardziej intensywny.

 

Na stronie BeBio znajdziemy instrukcję stosowania, która podpowie nam również, jak utrzymać szczotkę do masażu na sucho w należytej czystości oraz jak zadbać o to, aby służyła nam przez długi czas.

Czy szczotka do masażu na sucho BeBio rzeczywiście jest skuteczna?

Stosowanie szczotki do masażu na sucho BeBio jest nie tylko przyjemne, ale przynosi również zauważalne rezultaty. Regularne stosowanie tego akcesorium widocznie zmniejsza rozstępy oraz cellulit, doskonale ujędrniając skórę. Szczotka świetnie zastępuje peelingi i jest przy tym znacznie korzystniejsza finansowo, wyróżniając się bardzo długą żywotnością. Ogromną zaletą masażu z jej wykorzystaniem jest także możliwość zażegnania problemu z wrastającymi pod skórę włoskami.

 

Szczotki do masażu ciała nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce, jeśli chcesz cieszyć się piękną, jędrną i elastyczną skórą przez długie lata. W sklepie BeBio znajdziesz również wiele wartościowych kosmetyków, które doskonale sprawdzą się po wykonaniu masażu.

Szczotka do masażu ciała BeBio – jakościowy produkt w korzystnej cenie

Biorąc pod uwagę szereg jej zalet, szczotka do masażu ciała BeBio wyróżnia się naprawdę korzystną ceną. Jest bowiem wytrzymała, naturalna, dopracowana i wygodna w stosowaniu, a z jej funkcjonalności użytkownik może cieszyć się przez wiele lat.