Jodowo-bromowa Zabłocka sól termalna do produkt przeznaczony do kąpieli i peelingu, wyróżniający się świetnymi właściwościami. Zachwyca nie tylko swoją skutecznością, ale również wydajnością i szybkim działaniem. Zawiera wiele cennych składników, takich jak jod, brom, magnez, potas czy żelazo. A to tylko niewielka część jej zalet!

Zabłocka sól termalna – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Wysokozmineralizowana sól termalna Zabłocka to produkt pozyskiwany ze złoża solanki leczniczej zlokalizowanej w miejscowości Dębowiec, rozciągającej się w południowej części województwa śląskiego. Produkt ten jest w pełni naturalny. Nie zawiera on żadnych barwników, emulgatorów, środków zapachowych i konserwantów. Ponadto jest w stu procentach wegański. Bogaty jest także w cenne jony. Doskonale sprawdza się podczas kosmetycznych i wspomagających leczenie.

Zabłocka sól termalna delikatnie peelinguje naskórek zapewnia niezwykły relaks i widocznie zmniejsza obrzęki. Ponadto wspomaga regenerację po wysiłku fizycznym i rekonwalescencji, umożliwia usunięcie toksyn z organizmu, a także odżywia, wygładza i nawilża skórę. Dzięki soli termalnej Zabłockiej możesz również zapomnieć o ociężałości kończyn i napięciu nerwowym. Wspomoże Cię ona także podczas leczenia schorzeń dróg oddechowych i zatok, chorób neurologicznych i reumatycznych, oraz niektórych chorób skóry. Termalna sól Zabłocka stanowi również świetny środek w walce z alergią, otyłością i reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Dużą zaletą soli Zabłockiej jest fakt, iż działa ona nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie, m.in. wpływa pozytywnie na układ oddechowy.

Sól termalna Zabłocka – opinie użytkowników

Sól termalna Zabłocka to produkt cieszący się świetnymi opiniami i bardzo dużą popularnością na rynku. Zachwyca on swoim działaniem, składem i wydajnością. Bazuje wyłącznie na najlepszych, naturalnych składnikach pozyskiwanych z zaufanych źródeł. Jest bardzo skuteczny, dlatego spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zabłocka sól termalna kupowana jest zarówno do domów przez osoby indywidualne, jak i do placówek medycznych i gabinetów oferujących usługi z wykorzystaniem tężni solankowych lub fontann, bądź inhalatorów. Sól Zabłocka chętnie wykorzystywana jest przez osoby zmagające się z problemami skórnymi, m.in. łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry. Co ważne, jest ona stosowana nie tylko podczas zabiegów dla dorosłych, ale również dzieci. Należy jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach używanie jej jest niewskazane. Stosowanie soli termalnej Zabłockiej nie jest zalecane osobom zmagającym się z nadczynnością tarczycy, niewydolnością krążenia, nadwrażliwością na którykolwiek ze składników i ostrymi stanami zapalnymi organizmu. Jeśli cierpisz na którąś z tych chorób bądź dolegliwości, jednak chciałbyś rozpocząć stosowanie soli termalnej Zabłockiej, to koniecznie skontaktuj się z lekarzem w celu upewnienia się, czy korzystanie z tego produktu będzie bezpieczne dla Twojego zdrowia.