Produkt MARSHALL Emberton jest lekkim kompaktowym głośnikiem, który wydaje wysokiej jakości dźwięk. Użytkownik dzięki zastosowaniu przez producenta technologi 360 stopni brzmienia może liczyć na unikalne doznania podczas słuchania muzyki. To rozwiązanie skierowane dla prawdziwych melomanów. Sprzęt można bezproblemowo przenosić. Jego zasilanie jest akumulatorowe. Wysokiej jakości dźwięk jest uwarunkowany przez obecność wysokiej klasy wzmacniaczy, przetworników pełnokresowych oraz radiatorów. Urządzenie jest również wyposażone w technologie Bluetooth 5.0. Muzykę można puścić za pośrednictwem podłączenia do innego urządzenia. Telefonu komórkowego również posiadającego Bluetooth.

MARSHALL Emberton – opinie internautów

Opinie użytkowników dotyczące tego urządzenia są niezwykle pozytywne. Konsumenci doceniają przede wszystkim dźwięk, który jak przyznają, jest wysokiej jakości. Przyznają, że jego jakość jest nawet lepszy, niż w przypadku dotychczasowych ulubieńców. Użytkowanie tego głośnika zgodnie z opinią internautów umożliwia dosłyszenie subtelnych dźwięków, niesłyszalnych w przypadku większości urządzeń. Wiele osób również przyznaje, że zaletą produktu jest atrakcyjny design. Inną korzyścią z posiadania produktu jest wygoda użytkownika. Jest ona związania m.in. z wytrzymałością baterii. Komfort użytkownika jest zapewniany również przez nieinwazyjne dźwięki dotyczące m.in. włączania oraz wyłączania sprzętu. Można było z niego korzystać zarówno samodzielnie, jak i podczas imprez. Dodatkowo łączność Bluetooth niezależnie od telefonu była niezwykle szybka.

MARSHALL Emberton – recenzja

MARSHALL Emberton to urządzenie, które zastąpiło jakością dźwięku wszystkie poprzednie propozycje. Niewątpliwą zaletą było długotrwałość działania. Głośnik w pełni załadowane, jak się okazało zgodnie z zapewnieniami działa 20 godzin, a po krótkim ładowaniu nawet 25. To niezwykle wytrzymała bateria w porównaniu do innych tego typu głośników oferowanych na rynku. Uważam, że zaletą tego sprzętu jest również charakterystyczny design, który będzie doskonale się wkomponowywał w aranżacje niemalże każdego pomieszczenia. Obsługa za pomocą pokrętła jest intuicyjna, prosta i przyjemna. Inną zaletą, która okazała się przydatna podczas użytkowania, była możliwość oddalenia się od sprzętu na kilka metrów. Nie miało to żadnego negatywnego wpływu na jakość łączności. Dzięki lekkości urządzenia można go było mieć ze sobą w każdym miejscu.

MARSHALL Emberton – test urządzenia

Test MARSHALL Emberton udowodnił, że dźwięk jest rzeczywiście bardzo wysokiej jakości, nie słychać szumów, a dźwięk jest słyszalny na dużym obszarze z praktycznie każdej strony. Okazało się również, że zgodna z prawdą jest informacja podawana przez producenta dotycząca odporności. Korzystanie z tego kompaktowego głośnika przy basenie nie wpłynęło w żaden sposób na jakość działania. Okazało się również, że sprzęt ten jest wykonane z wysokiej jakości materiału, a co za tym idzie wytrzymały.