Denon Home 350 to najnowszy bezprzewodowy głośnik firmy. Podobnie jak w przypadku wszystkich głośników marki, ten model może być używany samodzielnie lub w połączeniu z innym sprzętem w celu osiągnięcia interesującego efektu. Posiada również sporą obudowę, w której mieści się para wysokiej jakości głośników i potężne wzmocnienie. Jeśli zaciekawił Cię prezentowany głośnik Denon Home 350, recenzja przygotowana poniżej zawiera kilka interesujących faktów na jego temat.

Jak Denon Home 350 prezentuje się wizualnie?

Denon Home 350 wygląda dość nudno – z prostym pudełkiem, maskownicą z tkaniny i wyborem wykończeń w kolorze czarnym lub białym. Jednak jakość wykonania jest doskonała. Model ten posiada przód wykonany ze szkła hartowanego, które dodaje mu klasy oraz lampkę stanu umieszczoną pod logo Denon. Elegancki szklany blat zawiera dotykowe przyciski. Te elementy podświetlają się, gdy zbliżasz się do głośnika dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Sterowanie sprzętem przebiega dość prosto – obejmuje odtwarzanie lub pauzę, zwiększanie bądź zmniejszanie głośności oraz sześć ustawień wstępnych dla ulubionych stacji radiowych.

Jakie są najciekawsze funkcje Denon Home 350? Recenzja

Denon Home 350 to głośnik umożliwiający słuchanie muzyki za pomocą technologii bluetooth. Pozwala to jego użytkownikom na szybki i łatwy dostęp do swojej sieci bezprzewodowej oraz stworzenie systemu multiroom. Pozwala im cieszyć się tą samą lub inną muzyką w wielu pokojach, a nawet zgrupować razem dwa głośniki i słuchać utworów w ciekawy sposób. System multiroom HEOS firmy Denon został dobrze zaprojektowany, przez co działa skutecznie, tworząc solidną responsywną sieć. Nie ma zauważalnych opóźnień podczas korzystania z niego, synchronizacja jest doskonała, a sterowanie oraz działanie bezbłędne. Umożliwia użytkownikom dostosowywanie konfiguracji, płynne odtwarzanie treści, tworzenie grup czy parowanie dwóch głośników. Urządzenie to dostarcza naprawdę wysokiej jakości dźwięk. Jego 6-calowe głośniki niskotonowe generują zaskakującą ilość basów oraz cechują się wystarczającą mocą, aby poradzić sobie z nagłośnieniem sporej przestrzeni.

Denon Home 350 – opinie

Jeśli chodzi o Denon Home 350, testy wykazały, że stanowi doskonały głośnik bezprzewodowy, który obejmuje wszystkie funkcje uznane za kluczowe. Nie jest on zbyt wygodny w transporcie, ale został dobrze wykonany i może pochwalić się wysokiej jakości komponentami oraz przyzwoitą mocą. Z łatwością radzi sobie w większych pomieszczeniach czy na otwartej przestrzeni, nie gubiąc przy tym żadnej ze swoich zalet. Jest niezwykle łatwy w konfiguracji i sterowaniu, oferuje wszystkie główne usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Współpracuje z Alexą, Asystentem Google, zawiera Bluetooth oraz AirPlay 2. Cena tego modelu nie należy do najniższych. W wielu sklepach przekracza barierę 2000 zł, co pokazuje, jak bardzo ceniony jest ten sprzęt. Chcąc osiągnąć najlepsze doznania słuchowe, będziesz musiał sporo w niego zainwestować oraz dbać, aby unikać potencjalnych uszkodzeń czy kosztów naprawy. Jednak biorąc pod uwagę jakość dźwięku, zdecy