Obecnie dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju rozwiązania technologiczne o nowoczesnym charakterze. Do ich grona można zaliczyć między innymi specjalne głośniki bezprzewodowe, które nadają się do użytkowania w domach, a także poza nimi. Ich bezprzewodowość oznacza brak konieczności stosowania kabli w celu tworzenia połączeń ze źródłami dźwięku, a także brak potrzeby podłączania do zasilania elektrycznego z gniazdek, ze względu na fakt wykorzystania pojemnych baterii, które można ładować w czasie, gdy głośnik jest nieużywany. Godnym uwagi produktem jest między innymi głośnik Xiaomi Mi Portable Speaker.

Recenzja Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker – wysoka jakość dźwięku

Bardzo istotny wpływ na pozytywne opinie o Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker ma odpowiednio wysoka jakość i moc dźwięku na poziomie 16 W. Urządzenie zostało skonstruowane tak, aby zapewniać efektywne rozprzestrzenianie się donośnego i czystego dźwięku we wszystkich kierunkach. Produkt nadaje się więc do użytku domowego, jak również zewnętrznego. Jeśli chodzi o dopasowanie dźwięku do własnych upodobań albo konkretnych utworów muzycznych, głośnik Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker oferuje dwa tryby pracy do wyboru. Jednym z nich jest klasyczne brzmienie, a drugi to mocny bas. Całość przekłada się na świetne i nieograniczone doznania dźwiękowe doceniane nawet przez wymagających użytkowników. Warto też dodać, że istnieje możliwość bezprzewodowego połączenia szeregowego dwóch głośników w celu uzyskania efektu stereo.

Test Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker – doskonała trwałość i wygodna obsługa

Warto też dodać, że opinie o Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker są pozytywne wśród wielu użytkowników ze względu na zastosowanie różnych zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.0, która gwarantuje duży zasięg. Oznacza to, że głośnik będzie odbierał bez większych problemów sygnał nawet z urządzeń oddalonych o kilka albo kilkanaście metrów. Połączenie to charakteryzuje się wysoką jakością i stabilnością. Nie należy też zapominać o solidnej konstrukcji głośnika charakteryzującej się wodoodpornością na poziomie IPX7. Oznacza to, że głośnika tego można używać na basenie, na plaży, a także w czasie deszczowej pogody. Nie są mu straszne niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Jeśli mówimy o komfortowej obsłudze, to nie należy zapominać o kompaktowym i poręcznym kształcie głośników Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker. Dzięki temu możliwe jest zabranie głośnika ze sobą w dowolne miejsce. Sprzęt ten spisuje się dobrze podczas imprez, podróży, itp. Niewątpliwą zaletą jest możliwość słuchania swojej ulubionej muzyki bez dostępu do elektryczności. Jest to możliwe dzięki akumulatorowi o pojemności 2600 mAh. W przypadku jego pełnego naładowania wystarcza on aż na 13 godzin użytkowania. Sprzęt ten posiada również wbudowany mikrofon, dzięki czemu po połączeniu go z telefonem, można wygodnie prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym. Opcja ta jest doceniana przez wiele osób.