Przenośne głośniki oferujące łączność bezprzewodową z urządzeniami mobilnymi, takimi jak na przykład tablety lub telefony, cieszą się bardzo dużą popularnością na polskim, a także międzynarodowym rynku. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki takiemu sprzętowi można odtwarzać muzykę czy też stacje radiowe emitowane przez różne aplikacje. Atutem takich rozwiązań jest wysoka jakość, duża trwałość oraz wygodna i niezwykle prosta obsługa zarówno dla bardziej zaawansowanych, jak i również początkujących użytkowników. Godnym uwagi produktem, reprezentującym grupę głośników bezprzewodowych, jest głośnik Manta SPK15GO.

Test Manta SPK15GO – doskonała jakość i moc dźwięku

Niezwykle istotny wpływ na pozytywne opinie o Manta SPK15GO ma fakt, że urządzenie to potrafi zadbać o bardzo wysoką jakość i czystość emitowanego dźwięku. Jest to głośnik o mocy 20 W, który nadaje się do użytkowania podczas pikników, imprez domowych, jak również w czasie jakichś większych wydarzeń. Po bokach tego głośnika wbudowane zostały dwie sztywne membrany posiadające specjalne zawieszenie oraz wychylone w dość sporym stopniu. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne odtwarzanie dźwięków gitary, perkusji, a także silnych basów. Rozwiązanie to jest doceniane przez szerokie grono ludzi ze względu na to, że możliwe jest skuteczne dostosowanie tych głośników do różnych gatunków muzycznych. Innymi słowy, nadają się one dla każdego, niezależnie od jego upodobań.

Recenzja Manta SPK15GO – stabilna łączność bezprzewodowa

Zaletą tego urządzenia jest również brak konieczności stosowania kabli i przewodów w celu odtwarzania muzyki z telefonów, tabletów i innych odtwarzaczy. Produkt ten obsługuje bowiem łączność bezprzewodową typu Bluetooth 5.0. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane w tym głośniku sprawiają, że możliwe jest odtwarzanie muzyki z różnych popularnych aplikacji, a także plików wave, flac albo ape oraz standardowych mp3. Jakość połączenia jest bardzo wysoka i zachowuje optymalny poziom stabilności. Nawet w przypadku oddalenia odtwarzacza od głośnika o kilkanaście metrów, nadal możliwe jest skuteczne odtwarzanie muzyki, która nie będzie niczym zakłócana. Warto wspomnieć o wydajnej baterii, która umożliwia odtwarzanie muzyki albo ulubionych stacji radiowych przez wiele godzin, bez konieczności posiadania dostępu do prądu. Jest to więc świetne rozwiązanie na jakąś podróż albo zabawę w plenerze.

Opinie o Manta SPK15GO są pozytywne również ze względu na to, że głośnik ten posiada wbudowany tuner FM oraz antenę. Dzięki tym elementom możliwe jest słuchanie swoich ulubionych stacji radiowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Bardzo ważną cechą jest wodoszczelność tego głośnika na poziomie IPX4. Oznacza to, że można go używać w czasie deszczowej pogody, a także na plaży i basenie bez obaw o jego uszkodzenie spowodowane zachlapaniem czy też zakurzeniem albo pokryciem piaskiem i pyłem. Trzeba też dodać, że wysoka jakość materiałów tego głośnika przekłada się również na optymalny poziom ochrony przed różnymi uszkodzeniami i innymi negatywnymi czynnikami.