Marshall Acton II to stosunkowo nowy głośnik bluetooth, który zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Samo urządzenie jest potężne i posiada regulowane pokrętła tonów niskich oraz wysokich. Nie ma jednak zestawu głośnomówiącego oraz stanowi stacjonarne urządzenie w przeciwieństwie do wielu innych polecanych modeli bezprzewodowych. Zapewnia głównie solidną jakość dźwięku oraz wytrzymałość. Przygotowana poniżej recenzja Marshall Acton II pozwoli Ci dowiedzieć się nieco więcej na temat sprzętu tej firmy i poznać jego wszystkie zalety.

Aspekty wizualne głośnika Marshall Acton II – recenzja

Acton II to bardzo estetyczny głośnik, który jest dostępny w kolorach czarnym lub białym, z dość realistyczną patyną na skórze licowej, pokrywającą większość górnych i bocznych paneli. Wygląd urządzenia można śmiało określić mianem eleganckiego oraz niecodziennego w stosunku do innych nowoczesnych modeli dostępnych na rynku. Na górnej części tego urządzenia znajduje się specjalne wejście aux oraz przyciski służące do włączania, zatrzymywania i uruchamiania muzyki. Warto wspomnieć, prezentowany model został wyposażony w trzy pokrętła – głośności, basu i wysokich tonów. Poziomy tych parametrów są wyświetlane w podświetlonych czerwonych wycięciach LED na przedniej części panelu sterowania z anodyzowanego aluminium w kolorze złotym. Sam głośnik wygląda doskonale i z pewnością będzie świetnie zdobił Twoje pomieszczenie, zapewniając Ci tym samym genialne nagłośnienie.

Możliwości, jakie gwarantuje głośnik Marshall Acton II – test

Acton II to naprawdę głośny sprzęt, który może zapewnić mnóstwo rozrywki. Najwyższe poziomy głośności osiągają poziom sprawiający, że ściany drżą. Niestety, głośniki te mają to do siebie, że cechują się delikatnymi problemami z basem. Spowodowane jest to cyfrowym przetwarzaniem sygnału, którego zadanie polega na zapobieganiu zniekształceniom przy wysokich głośnościach. Przez to bas nie jest tak głęboki, porównując go do innych czołowych modeli na rynku, nawet przy średniej głośności. Gdy pokrętło odpowiedzialne za bas zostanie ustawione na połowie lub wyżej, przetworniki Acton II mogą sobie nie radzić z pracą. Ciekawym elementem tego sprzętu jest jego pojemna bateria, która pozwala na długie użytkowanie bez obaw o wyłączenie się urządzenia w trakcie odtwarzania muzyki.

Marshall Acton II – opinie

Mnóstwo testów Marshall II wskazuje na to, że głośnik jest naprawdę polecanym wyborem. Głośnik prezentuje się doskonale ze względu na niecodzienny design – dzięki temu przyciąga uwagę swoją urodą. Dźwięk głośnika jest bardzo czysty poza nieprzyjemnym problemem ze zniekształceniami na głębokich ścieżkach basowych. Oznacza to, że właściciel tego modelu musi dbać o swoje urządzenie w większym stopniu niż w przypadku innych sprzętów. Jednak największą wadę tego głośnika stanowi jego cena. Koszt zakupu tego doskonałego modelu oscyluje wokół 1000 zł, co nie jest małą kwotą. Natomiast można śmiało stwierdzić, że warto wydać te pieniądze w przypadku prezentowanego głośnika.