Muzyka towarzyszy ludziom właściwie każdego dnia i w różnych jego momentach. Umila pracę, ułatwia przyswajanie wiedzy oraz pozwala cieszyć się beztroską zabawą podczas tańca czy rozmaitych przyjęć. Dziś ludzie cenią sobie niezależność, spontaniczność i mobilność, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że pragną, aby ulubione piosenki towarzyszyły im niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdują. Umożliwi to głośnik mieszczący się niemalże w każdej torbie bądź plecaku, a który możesz zabrać na piknik, plażę lub gdzie tylko będziesz chciał. Jeśli zastanawiasz się, czy odpowiednim dla Ciebie rozwiązanie stanowi JBL Xtreme 2, recenzja umieszczona poniżej pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie!

Solidne wykonanie i elegancki design

Urządzenie posiada stosunkowo niewielkie wymiary i małą wagę, co w połączeniu z jego owalnym kształtem czyni je niezwykle poręcznym. Minimalistyczny, nowoczesny wygląd przykuwa uwagę oraz kryje zawartość, która imponuje swoją mocą. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim akumulator litowo-jonowy – jego pojemność wynosi 10 000 mAh, co pozwala na to, by głośnik pracował aż 15 godzin na jednym pełnym naładowaniu. Okazuje się więc niezastąpiony podczas każdej imprezy, co potwierdzają wystawiane przez użytkowników JBL Xtreme 2 opinie.

Sprzęt wykonano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, cechujących się bardzo dużą wytrzymałością. Nie bez znaczenia jest również wodoodporność klasy IPX7, która pozwoli Ci bez stresu odprężyć się w akompaniamencie muzyki także nad basenem, morzem czy jeziorem. Ten produkt spełni oczekiwania nawet największych melomanów. Dlaczego? Wszystko dzięki dwóm membranom biernym, które sprawiają, że dźwięki wydobywające się z urządzenia są donośne, głębokie, wyraźne oraz realistyczne. Jeżeli chodzi o test, JBL Xtreme 2 wypada na tym polu rewelacyjnie. Efekt? Będziesz mógł delektować się każdą pojedynczą nutą i w ciągu kilku sekund poczuć tak, jakbyś był na koncercie lub w klubie o znakomitej akustyce.

Rozrywka na własnych zasadach? To możliwe!

Ze sprzętem możesz łączyć się przy pomocy dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Bluetooth. Doskonale współpracuje z tabletami, smartfonami oraz laptopami, a co za tym idzie, świetnie sprawdzi się w domu i w biurze. Warto podkreślić, że jesteś w stanie połączyć z głośnikiem dwa sprzęty jednocześnie. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację JBL Connect+, a szybko wzmocnisz poziom muzyki dzięki temu, że będziesz mógł utworzyć bezprzewodową sieć złożoną nawet ze stu urządzeń tej marki!

Osoby, które posiadają głośnik JBL Xtreme 2, opinie wystawiają pozytywne również z uwagi na jego uniwersalne zastosowanie. Posiada bowiem zestaw głośnomówiący pozwalający na odbieranie połączeń głosowych o doskonałej jakości, pozbawionych szumów i echa. Specjalne haczyki oraz solidna, stabilna podstawa ułatwiają korzystanie z niego w rozmaitych miejscach. Niezawodna rozrywka na Twoich własnych zasadach, która znajduje się w zasięgu ręki – tak można określić ten gadżet.