Prasa hydrauliczna 20 T, jest niezwykle przydatnym urządzeniem, składającym się na wyposażenie praktycznie każdego serwisu bądź warsztatu samochodowego. Wykorzystuje się ją do wykonywania takich czynności jak prostowanie, wyciskanie czy gięcie, które są codziennością w tego typu miejscach. Dzięki temu będzie doskonałym wyborem dla osób zajmujących się naprawą pojazdów.

Prasa hydrauliczna 20 T – wysoka jakość

Prasa 20 ton jest wysokiej jakości urządzeniem, wyróżniającym się solidną konstrukcją. Jej niebywała wytrzymałość i użyteczność przyczyniają się do znaczącego usprawnienia przeprowadzanych prac.

To uniwersalny sprzęt z napędem hydraulicznym działający w zakresie od 0 do 870 mm. Maksymalny nacisk prasy hydraulicznej wynosi 20 ton, natomiast wysokość całkowita to 1,4 m, w wyniku czego nie trzeba obawiać się, że zajmie zbyt wiele miejsca.

Prasa hydrauliczna – wykonanie

Prasa 20 ton dostępna w sklepie TIP-TOPOL została wyprodukowana z wysokogatunkowej stali, co przekłada się na jej trwałość i odporność na uszkodzenia, a tym samym na długą żywotność.

Skok roboczy tłoka w przypadku recenzowanej prasy wynosi 170 mm, a przestawna półka ma aż 8 poziomów regulacji. To pozwala na łatwe i sprawne ustawienie wysokości podłoża roboczego. Szerokość wewnętrzna urządzenia to 500 mm, a szerokość otworu w łożu wynosi 200 mm.

Prasa 20 ton – niezawodność

Recenzowana prasa hydrauliczna 20 T oferowana przez TIP-TOPOL to wyjątkowo niezawodny sprzęt, poprawiający wydajność wykonywanych w warsztacie obowiązków. Jej prosta, a zarazem solidna konstrukcja sprawia, że codzienne użytkowanie jest komfortowe. Takie połączenie sprawia, że prasa posłuży właścicielowi przez bardzo długi czas.

Prasa hydrauliczna – co warto wiedzieć?

Prasa hydrauliczna 20 T jest sprzętem, który znajdzie swoje zastosowanie praktycznie w każdym warsztacie samochodowym oraz wulkanizacyjnym. Dzięki jej użyciu można sprawnie przeprowadzić montaż i demontaż kół zębatych, łożysk, piast czy tulei. Urządzenie świetnie sprawdzi się również do wspominanych już czynności, takich jak gięcie, przepychanie, prostowanie, a także wyciskanie.

To niezwykle funkcjonalna maszyna, bez której trudno wyobrazić sobie efektywne wykonywanie codziennej pracy. Dzięki niej w sprawny i bezpieczny sposób można zająć się powierzonymi zleceniami, by klient był w pełni usatysfakcjonowany z podjęcia współpracy. Warto zainwestować w solidną prasę 20 ton, która zachowa swoją sprawność przez wiele lat, co zwiększa opłacalność jej zakupu.

Prasa hydrauliczna 20 t – duży komfort pracy

Prasa będzie przydatna zarówno w małym, jak i średnim lub nieco większym warsztacie, pozwalając na jego skuteczne działanie. Dzięki aż 8 stopniom regulacji bez problemu można ustawić blat zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Ponadto solidna konstrukcja oraz mocny szkielet sprawiają, że prasa 20 ton jest stabilna, niezawodna i wyposażona we wszystko, co jest potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Precyzyjne wykonanie nie tylko przekłada się na komfortową pracę, ale również bezpieczeństwo podczas realizacji codziennych zadań.