JBL to bardzo znana oraz ceniona firma, która zajmuje się tworzeniem sprzętu audio. Są to głównie głośniki oraz słuchawki, które charakteryzują się wysoką jakością oraz dobrą opinią wśród klientów marki. W tym tekście znajdziesz recenzję jednego z najlepszych oraz najczęściej wybieranych głośników bluetooth. Mowa tu o JBL Xtreme 3, którego cena jest bardzo wysoka, ale po tym, jak poznasz możliwości tego sprzętu, będziesz miał świadomość, że jest ona absolutnie adekwatna do tego, co gwarantuje nam owy model.

Jak wygląda głośnik JBL Xtreme 3?

Aspekty wizualne JBL’ a Xtreme 3 stoją na naprawdę wysokim poziomie. Posiada on wszystko to, co powinien mieć, nie wychodząc tym samym poza granicę dobrego smaku i estetyki. Na przedniej ściance głośnika znajduje się dość spore logo JBL, które ma owiniętą kratkę i specjalnie wbudowane uchwyty do zapięcia dodatkowego zdejmowanego paska. Regulowany pasek ma gumowe uchwyty, które gwarantują wygodę i zapobiegają przesuwaniu się na ramieniu. Posiadają one mocowanie, które nie powinno sprawiać żadnych kłopotów przy jego używaniu. Model ten jest dostępny w kilku wariantach kolorowych, ale najpopularniejszym z nich jest zdecydowanie kolor czarny. Ciekawą opcją jest także głośnik w barwach moro, które też potrafią przyciągnąć uwagę w skuteczny sposób.

Czy głośnik JBL Xtreme 3 jest wytrzymały? 

Odpowiedź brzmi tak, jest on bardzo wytrzymały. Liczne testy JBL Xtreme 3 potwierdziły, że jest on niezwykle trwałym oraz mało awaryjnym sprzętem. Świadczy o tym kilka ciekawych cech, ale najważniejszą z nich jest zdecydowanie wodoodporność. Xtreme 3 jest wodoodporny ze względu na jego specjalną budowę oraz masę nowoczesnych systemów, które zapobiegają dostawaniu się wody do ważnych miejsc zasilających głośnik lub dbających o jego nagłośnienie. Jest on także zupełnie bezpieczny przed kurzem. Ciekawym faktem jest to, że można go bez problemu zanurzyć na głębokość do metra przez bardzo długi czas, który oscyluje w granicach godziny. Co prawda sygnał Bluetooth może zostać zgubiony pod wodą, ale urządzenie jest stworzone w ten sposób po to, aby unikać nieszczęśliwych wypadków. Możesz zabrać swojego JBL’a na basen, plaże lub w inne miejsce, nie obawiając się przy tym, że coś może mu się stać. Możesz także regularnie go czyścić oraz płukać, ponieważ to w stu procentach bezpieczne.

Jakie są inne opinie o JBL Xtreme 3?

Wielu ludzi narzeka na wysoką cenę tego urządzenia. Jest to jednak zrozumiałe, biorąc pod uwagę tak wiele technologii oraz wszelkich możliwości, które może Ci zagwarantować ten model. Pozostałe recenzje JBL Xtreme 3 wskazują na to, że jego użytkownicy są w pełni usatysfakcjonowani z jego działalności. Jego pojemna bateria oraz naprawdę mocny bass sprawiają, że każdy, kto słucha muzyki z tego urządzenia, może cieszyć się z najwyższej jakości, jaką może mu zagwarantować tak stosunkowo niewielki oraz przenośny głośnik. Ten sprzęt posiada tak wiele opcji i trybów, że bez problemu możesz skonfigurować go pod siebie i spełnić swoje wymagania.